4 GRUPY WPŁYWÓW ISLAMIZUJĄCE EUROPĘ

http://www.dailymail.co.uk/home/index.html

Według mojej opinii, za islamizację Europy są odpowiedzialne 4 główne grupy wpływów:
1. Wierzący wyznawcy Mahometa – wypełniający przykazanie Allaha „Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Boga.” Koran 8:39. Nie ma znaczenia dla nich z jakiego kraju pochodzą, jest to koalicja muzułmanów przeciwko krajom zachodnim, zarządzanym przez niewiernych.
2. Finansjera/ Globaliści – elity finansowe, promujące multikulturalizm, dbające przede wszystkim o interesy związane z ropą i obracające petrodolarami oraz zarządzające FED, będące w koalicji z muzułmanami. Islamska ideologia jest doskonałym dla nich narzędziem do utworzenia globalnej władzy, poprzez podbój demokratycznych rejonów, w imię utworzenia globalnego kalifatu. Ich nie interesują prawa człowieka i nasze wolności, a jedynie łatwa kontrola nad masami, co daje im oczywiście islam.
3. Przekupne elity polityczne – są to elity polityczne (patrz Tusk, Junker, Merkel, Macron), które za petrodolary oraz władze oddają prawa, bezpieczeństwo i wolności swoich obywateli na rzecz najeźdźców, którzy są sprowadzani tutaj do Europy w celu jej przejęcia. Rozbrajają obywateli, kontrolują media, sieją propagandę i szykują oni prawo pod okupantów.
4. Nihiliści – najczęściej nie rozumiejący pojęć moralnych, odrzucający wartości chrześcijańskie i tym samy nie znający antywartości islamskich. Do tej grupy dochodzą też zapracowane i zafascynowane swoim życiem lemingi, które najczęściej z uwagi na dużą ilość pracy nie mają czasu wnikliwie zaznajamiać się z tematem. Bazują najczęściej na atrakcyjnej propagandzie podawanej przez wykupione media do której są zapraszane atrakcyjne, elokwentne i przekupne elity polityczne.

Nie znajdujemy się w żadnej z w/w grup, więc jeżeli chcesz pomóc w tym co robimy to zachęcamy do wspierania naszych działań na www.fundacjaestera.pl lub www.miriamshaded.pl