ZABIJANIE NIEWIERNYCH W KORANIE

INSTRUKCJA ZABIJANIA NIEWIERNYCH W KORANIE

Dlaczego muzułmanie dokonują zasadzek na niewiernych w Europie? Dlaczego ataki są samobójcze? Czy muzułmanin, który morduje jest lepszy od tego, który tego nie robi? Kiedy jest okres wojny? Co grozi za odstępstwo? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdą Państwo w Koranie – dla muzułmanów świętym słowie Allaha skierowanym do wyznawców.

ŻYCIE OSTATECZNE ZA WALKĘ ŚMIERĆ I MORD
„A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną. Ci spośród wiernych, którzy siedzą spokojnie – oprócz tych, którzy doznali szkody – i ci, którzy z zapałem walczą na drodze Allaha swoimi dobrami i swoim życiem – nie są wcale równi. Wywyższył Allah gorliwie walczących swoimi dobrami i swoim życiem nad tych, którzy siedzą spokojnie, o jeden stopień. Wszystkim Allah obiecał rzeczy piękne. Lecz Bóg wyróżnił walczących gorliwie ponad tych, którzy siedzą spokojnie, nagrodą ogromną „ (Koran 4:95)
„Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne!” (Koran 3:74)

MORD NA NIEWIERNYCH
„Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Boga i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi, będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym” (Koran 5:33)
„To nie wy ich zabijaliście, lecz Bóg ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Bóg rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego. Zaprawdę, Bóg jest słyszącym, wszechwiedzącym!” (Koran 8:17)
„Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich.” (Koran 4:89)
„Wy znajdziecie innych, którzy będą chcieli żyć z wami w pokoju, i żyć w pokoju ze swoim ludem. Za każdym razem, kiedy będą doprowadzeni do buntu, doznają w tej próbie porażki. A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju ani nie powstrzymają swoich rąk, to chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie. My wam dajemy nad nimi władzę jawną! przeciwko nim żadnej drogi.” (Koran 3:91)

ZASADZKI
„A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę.” (Koran 9:5)

TOTALITARYZM ABSOLUTNY I NIEUSTAJĄCA WALKA, AŻ ŚWIAT ZOSTANIE ZISLAMIZOWANY
„Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Boga.” Koran 8:39

APOSTAZJA
„jeśli się odwrócą od prawdziwej wiary, należy ich złapać i zamordować” (Koran 4,88).
„Walcz przeciwko niewiernym i przeciwko obłudnikom i bądź dla nich surowy! Ich miejscem schronienia będzie Gehenna. Jakże nieszczęsne to miejsce przybycia!” (Koran 9:73)

WALKA WBREW SUMIENIU
Przepisana wam jest walka, chociaż jest wam nienawistna. Być może, czujecie wstręt do jakiejś rzeczy, choć jest dla was dobra. Być może, kochacie jakąś rzecz, choć jest dla was zła. Bóg wie, ale wy nie wiecie! (Koran 2:216)